PRACUJEMY W RAMACH CZŁONKOSTWA W SIECI EUCEIN NAD NOWYMI PROJEKTAMI ERASMUS+

PRACUJEMY W RAMACH CZŁONKOSTWA W SIECI EUCEIN NAD NOWYMI PROJEKTAMI ERASMUS+

Drodzy członkowie społeczności STG ERB,
Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym (09.04.2021) miało miejsce kolejne spotkanie członków sieci EUCEIN - European Coaching and Emotional Intelligence Network, w której nasze Stowarzyszenie jest członkiem od 2020 roku. Spotkanie miało charakter spotkania konsultacyjnego w ramach rozwoju nowych aplikacji i idei projektowych.

 

EUCEIN - jest to inicjatywa partnerów z Hiszpanii (inicjatorem jest organizacja Indepcie - firma szkoleniowa z Kordoby, która powstała z myślą o zjednoczeniu różnych organizacji w Europie, które zajmują się działalnością projektową i koncentrują się m.in. na lokalnym rozwoju, coachingu, inteligencji emocjonalnej lub umiejętnościach miękkich. Sieć EUCEIN powstała jako forum dialogu specjalistów z celem bycia miejscem spotkań i rozwoju nowych koncepcji na rzecz wzmocnienia lokalnych organizacji. Jest sieć całkowicie bezpłatna, dobrowolną oraz otwartą dla wszystkich jej uczestników - skupiająca tylko doświadczonych partnerów.

Sieć tworzą obecnie przedstawiciele organizacji parasolowych, sfery naukowej i edukacyjnej, biznesu, firm szkoleniowych, firm consultingowych.

W ramach dzisiejszego spotkania sieci EUCEIN pracowaliśmy nad rozwojem nowych koncepcji projektowych w ramach przyszłego Naboru Programu Erasmus+. W trakcie spotkania przedstawione zostało wiele idei i ciekawych koncepcji przygotowanych przez 14 przedstawicieli z Polski, Włoch, Hiszpanii, Rumunii, Grecji, Portugalii, Węgier, Turcja oraz Litwy.

Jest to niezwykła szansa dla naszych podmiotów lokalnych (z samorządów członkowskich i znajdujących się na ich terenie zasobów/podmiotów/instytucji) włączenia się w procesy internacjonalizacyjne, pozyskanie nowych partnerstw międzynarodowych i zdobycie doświadczenia projektowego z sprawdzonymi partnerami z całej Europy.

O dalszych możliwościach włączenia państwa w konkretne aplikacje – będziemy informować na bieżąco!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu!


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk