Zaproszenie do udziału w Baltic Sea - City Accelerator

Zaproszenie do udziału w Baltic Sea - City Accelerator

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w programie Baltic Sea City Accelerator, Spring 2019, wspierającego  rozwój projektów wodnych w gminach.

Udział w programie jest darmowy, a warsztaty i zajęcia prowadzone są w języku angielskim,  okres jego trwania to 6 miesięcy, w trakcie których zaplanowano 3 spotkania w Szwecji. Spotkanie startowe odbędzie się 19.03.2019 w Sztokholmie, a projekt potrwa do połowy czerwca 2019.

W trakcie spotkania startowego uczestnicy zostaną zapoznani z programem, spotkają się z przedstawicielami innych gmin oraz poznają dedykowanego eksperta, który pokieruje gminy w trakcie trwania programu.

Ten czteromiesięczny program jest skierowany do gmin w regionie Morza Bałtyckiego, które chcą przyspieszyć swoje lokalne projekty dotyczące wody. Z naciskiem na podejście biznesowe, uczestniczące miasta będą współpracować ze swoimi odpowiednikami oraz ekspertami, aby uczyć się i pracować z narzędziami do opracowywania projektów wodnych.

Dzięki współpracy Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Bałtyk z twórcami aplikacji udało się wydłużyć termin składania aplikacji do udziału do 28 lutego 2019. Zakwalifikowani uczestnicy zostaną poinformowani nie później niż 04.03.2019. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w programie jest bezpłatny. Gmina inwestuje czas, zasoby i podróże na własny koszt. Wszystko inne jest zapewnione przez twórców programu.

Baltic Sea City Accelerator to wyjątkowa platforma dla gmin, dostawców rozwiązań, nauki i inwestorów, która zapewnia bezpieczną i inspirującą przestrzeń do krzyżowego inicjowania pomysłów, zdobywania nowych spostrzeżeń i umożliwiania powstawania nowych partnerstw. Tutaj pracujemy razem, aby zidentyfikować opłacalne, inteligentne i innowacyjne rozwiązania lokalnych problemów związanych z gospodarką wodną i ściekową.

Nabór do programu Spring 2019 już trwa!

Wnioski o udział w  Baltic Sea City Accelerator powinny być nadsyłane drogą elektroniczną po wypełnieniu zgłoszenia:  https://stories.balticseacityaccelerator.com/sign-up/
Więcej informacji na stronie programu: https://stories.balticseacityaccelerator.com/campaign-1

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z:
Emma Gabrielsson, kierownik programu emma@raceforthebaltic.com

Zapraszamy do udziału!

W załączeniu:

  1. Zaproszenie do udziału w projekcie Akcelerator Miast Morza Bałtyckiego - dodatkowe informacje (PL)
  2. Invitation for Baltic Sea City Accelerator (ENG.)
  3. BSCA - Project presentation (ENG.)
Dołączone pliki:
Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Lipiec 2021
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 1
2
3
4
5
6
7
8

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk