Zaproszenie do współpracy w dziedzinach IT

Szanowni Państwo,

Do naszego Stowarzyszenia zgłosił się przedstawiciel SEIT (Software Engineering and Internet Technologies) Laboratorium, które jest integralną częścią Wydziału Nauk Komputerowych Uniwersytetu Cypryjskiego. Poszukują potencjalnych partnerów do współpracy w ramach projektów europejskich (Europa Centralna, Interreg Europa itd.)

Do naszego Stowarzyszenia zgłosił się przedstawiciel SEIT (Software Engineering and Internet Technologies) Laboratorium, które jest integralną częścią Wydziału Nauk Komputerowych Uniwersytetu Cypryjskiego. Poszukują potencjalnych partnerów do współpracy w ramach projektów europejskich (Europa Centralna, Interreg Europa itd.). Laboratorium Uniwersytetu Cypryjskiego  posiada duże doświadczenie w zakresie wykorzystywania technologii  IT w wielu dziedzinach, takich jak e-zdrowie, e-biznes, e-administracja, e-learning, czy też ochrona środowiska, energie, przedsiębiorczość czy też innowacje. Posiada również doświadczenie w zakresie realizacji projektów unijnych.

Ze swojej strony informujemy, że tematyka związana z technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi jest jednym z przewodnich w programach współpracy na okres 2014-2020. Pierwsze konkursy w ramach międzynarodowych programów oczekiwane są już na przełomie 2014/2015 roku. Projekty bedą mogły trwać aż do 36 miesięcy, zaś dofinansowanie ze środków EFRR wynosi do 85% wartości projektu.

Osoby i instytucje zainteresowane kontaktem oraz potencjalną współpracą w tym zakresie prosimy o kontakt z naszym Stowarzyszeniem (malgorzatas@eurobalt.org.pl )

Zapraszamy do współpracy.


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Kwiecień 2021
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 1 2
3
4
5
6
7
8
9

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk