Informacje z Euroregionu Bałtyk

Engage!tl-ne Aktualności Engage! Projekty Polski pll_642ebfba17718 Engage!

Wydarzenia dla NGO - projekt ENGAGE! poleca!

Zachęcamy organizacje pozarządowe do udziału w bardzo ciekawych ale przede wszystkim przydatnych wydarzeniach organizowanych w regionie.

Jedno z nich to Jak to się robi. Współpraca ponadnarodowa organizacji pozarządowych

KIEDY: 19 kwietnia 2023r. Olsztyn, Hotel Omega, ulica Sielska 4a

Tematy paneli pokrywają się z tematyką ostatnich warsztatów projektu ENGAGE! i będą to praktyczne przykłady współpracy międzynarodowej. Jest to okazja do spotkania się z osobami, które realizują projekty międzynarodowe m.in. także dzięki korzystaniu z Biura Porad Współpracy Międzynarodowej projektu ENGAGE. M.in.będzie tam panel prezentujący projekt pn. „Green Up – Młodzi na rzecz Zielonej Zmiany Szkół i Społeczności Lokalnych”, który będzie prezentowany przez Mateusza Dobkowskiego z WAMA-COOP - Stowarzyszenie, z którym wszystkie NGO powinny się zaprzyjaźnić 🙂 Wśród panelistów będą także inne osoby, które z Euroregionem doskonalą umiejętności współpracy międzynarodowej - Izabela Narożniak-Jakubowska z Zamków Gotyckich, a także inne osoby niezwykle aktywne w swej działalności pozarządowej.

Serdecznie zachęcam do udziału i podjęcia rozmów z panelistami!

Inne wydarzenie to Warsztaty dla Liderów Inteligentnej Specjalizacji "Ekonomia Wody"

KIEDY: 21 kwietnia 2023r. Elbląski Park Technologiczny

Zachęcamy aby wzięli Państwo udział w tym wydarzeniu, ponieważ dotyczy konkretnej specjalizacji - wody, która w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważna. O czym dowiedzą się Państwo więcej podczas spotkania.

LINK DO REJESTRACJI UCZESTNICTWA

A jeśli wyrażają Państwo gotowość do nawiązania współpracy na wyższym szczeblu w ramach tematyki wodnej zachęcamy do zapoznania się i wypełnienia DEKLARACJI WSPÓŁPRACY

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram