Informacje z Euroregionu Bałtyk

Engage!tl-ne Aktualności Engage! Projekty Polski pll_63c51e21f0c81 Engage!

Projekt ENGAGE! warsztaty w lutym 2023! ZAPRASZAMY!

Szanowni Państwo! Drodzy uczestnicy warsztatów projektu ENGAGE!, przedstawiciele organizacji pozarządowych! Do Państwa kierujemy prośbę o zarezerwowanie w swoich kalendarzach daty 22-23 lutego br. W tych dniach, w Elblągu planujemy zorganizowanie dwudniowych warsztatów, który odbędą się w formie hackathonu.

"** Hackathon jest narzędziem edukacyjnym i pozwala na pozyskiwanie informacji, innowacyjnych pomysłów i rozwiązań z wielu źródeł. Sprawdza się też w pracy organizacji – może służyć facylitacji i usprawnieniu wykonania konkretnego zadania przez dobrze znający się zespół. Hackathony to wysoce interaktywne sesje, podczas których określamy potencjalne przyszłe scenariusze w oparciu o wyzwania z 2021 i 2022 roku. Dzięki przekazywaniu pomysłów i idei, wizje są rozwijane za pomocą podejść do praktycznego rozwoju prowadzącego do scenariusza w przyszłości." - ten zapis jest autorstwem naszego projektowego partnera, Stowarzyszenia BISER.

Grupa uczestników będzie liczyć 12-14 osób.

Pełne zaproszenie wraz z programem spotkania prześlemy Państwu po 20 stycznia br.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram