Informacje z Euroregionu Bałtyk

Engage!tl-ne Aktualności Engage! Projekty Polski pll_64009ea7e413b Engage!

Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny - mikrogranty dla młodych organizacji, nabór do 8 maja 2023

Młode organizacje zainteresowane rozwojem swoich podmiotów zachęcamy do skorzystania z Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny. Program uruchomił konkurs do składania wniosków na mikrogranty a jego celem jest "zapewnienie optymalnych warunków do rozwoju i prawidłowego funkcjonowania organizacjom, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, bądź takim, które nie zdołały jeszcze ustalić wewnętrznych zasad i procedur, wypracować kultury pracy czy sposobów skutecznego dotarcia do swoich odbiorców".

Cel programu jest jednocześnie podpowiedzią dla zainteresowanych jakie działania mogą być zrealizowane w ramach projektu.

Być może dla niektórych organizacji jest to pierwszy krok skierowany na umiędzynarodowienie jednostki, do czego zachęcamy realizowanym obecnie projektem ENGAGE!, w którym nasze Stowarzyszenie jest partnerem natomiast BISER liderem całego przedsięwzięcia.

Nabór wniosków trwa od 1 marca 2023 roku do 8 maja 2023 do godz. 12:00

Minimalna kwota grantu: 10 000 EUR

Maksymalna kwota grantu: 12 000 EUR

Czas realizacji: od 6 do 8 miesięcy

UWAGA! Wkład własny nie jest obowiązkowy!

Zaproszenie do składania wniosków - tutaj

Więcej informacji, w tym m.in.: szczegóły składania wniosku, formularz, załączniki, instrukcje, link do generatora, itp.. - tutaj

DO DZIEŁA!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram