Informacje z Euroregionu Bałtyk

Engage!tl-ne Aktualności Engage! Projekty Polski pll_6400800a10683 Engage!

UWAGA! Nowe wsparcie projektów międzynarodowych - 15.02.2023 ruszył konkurs CBSS!

Projekt ENGAGE! to przedsięwzięcie, w ramach którego organizacje pozarządowe otrzymują szereg informacji o konkursach dających szansę na rozwój projektów międzynarodowych.

Informujemy wszystkich zainteresowanych o nowym naborze wniosków - od dziś, tj. 15 lutego ruszył konkurs do programu Rady Państw Morza Bałtyckiego! Zachęcamy do składania projektów na współpracę z partnerami zagranicznymi. Nabór wniosków potrwa do 31 marca 2023 roku!

Informacje o konkursie

Kwalifikujący się partnerzy muszą pochodzić np. z Danii, Estonii, Finlandii, Niemiec, Islandii, Łotwy, Litwy, Norwegii, Polski i Szwecji.

Instrument wsparcia projektów został utworzony przez Radę Państw Morza Bałtyckiego (RPMB) w 2012 r. w celu współfinansowania projektów w regionie Morza Bałtyckiego w celu wspierania trwałych partnerstw w odniesieniu do trzech długoterminowych obszarów priorytetowych RPMB. Pierwszy PSF Call odbył się w 2013 roku.

RPMB za pośrednictwem swojego Instrumentu Wspierania Projektów zaprasza wszystkie kwalifikujące się podmioty w regionie Morza Bałtyckiego (BSR) do ubiegania się o dotacje na realizację projektów na małą skalę, opartych na społecznościach lub opartych na zawodach/ekspertach.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram