Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktywny Kreatywnytl-ne Aktualności AkTYwny KreaTYwny Polski pll_66225504c62b6 Aktywny Kreatywny

Szkolenie z przemówień publicznych "Porywający mówca" - projekt Aktywny Kreatywny - dzień 1

Pierwszy dzień szkolenia z przemówień publicznych - "Porywający mówca", za nami. Uczestnicy szkolenia poznali dziś sposoby na przygotowanie ciekawej i angażującej prezentacji, pracowali nad technikami radzenia sobie z tremą, nabyli również sporo merytorycznej wiedzy na co zwracać szczególną uwagę podczas wystąpienia przed publicznością, by jak najlepiej wykorzystać swój potencjał. Dowiedzieliśmy się również jak ważne są oddech, higiena myśli, wizualizacje oraz co to jest pozycja mocy. Na jutro każdy przygotuje swoją "ulepszoną" prezentację, wykonaną wedle dzisiejszych wskazówek prowadzącej. W drugim dniu szkolenia pracować również będziemy między innymi nad wykorzystaniem przestrzeni, tonem głosu, czy też mową ciała.

-----------------------------

Szkolenie z przemówień publicznych "Porywający mówca" realizowane jest w ramach działań z projektu AkTYwny KreaTYwny. Prowadzący szkolenie - Magdalena Prech.

Projekt AkTYwny KreaTYwny - pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej dofinansowany jest z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu "Kultura", współfinansowany z Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021.

Partnerzy projektu:

Stowarzyszenie Media Dizajn - Lider projektu

Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk

International Development Norway

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram