Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktywny Kreatywnytl-ne Aktualności AkTYwny KreaTYwny Polski pll_662256ac3c8ca Aktywny Kreatywny

Szkolenie z przemówień publicznych "Porywający mówca" - projekt Aktywny Kreatywny - dzień 2

Dwudniowe szkolenie z przemówień publicznych "Porywający mówca" za nami. W dniu dzisiejszym mieliśmy możliwość odebrania kolejnych cennych lekcji, jak być oryginalnym, ciekawym i merytorycznie przygotowanym mówcą, by swoim wystąpieniem porwać publikę i pozostać na długo w pamięci audytorium. W pierwszej części dnia poznaliśmy różne style przedstawiania prezentacji, zdobyliśmy wiedzę na temat specyfiki naszych odbiorców oraz jak wchodzić z poszczególnym typem słuchacza w interakcję, omawialiśmy mowę ciała i specyfikę poszczególnych gestów oraz kwestie związane ze świadomym poruszaniem się po scenie. Poznaliśmy także techniki odpowiedzi na pytania, jak i zasady pracy z głosem. W drugiej części szkolenia uwaga skupiona była na prezentacjach uczestników, którzy po uwzględnieniu wszystkich podpowiedzi i wskazówek drugim razem wypadli zdecydowanie bardziej profesjonalnie. Za przeprowadzenie inspirującego i bogatego merytorycznie szkolenia dziękujemy Magdalenie Prech.

----------------------------------

Szkolenie z przemówień publicznych "Porywający mówca" realizowane jest w ramach działań z projektu 🎨AkTYwny KreaTYwny.

Projekt AkTYwny KreaTYwny - pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej dofinansowany jest z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu "Kultura", współfinansowany z Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021.

Partnerzy projektu:

Stowarzyszenie Media Dizajn - Lider projektu

Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk

International Development Norway

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram