Informacje z Euroregionu Bałtyk

Engage!tl-ne Aktualności Engage! Projekty Polski pll_63c15229c3dd3 Engage!

Program Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027 - I nabór wniosków do 15 lutego 2023!

Drodzy Państwo! Zachęcamy do korzystania z możliwości jakie daje Program Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027. Otwarto I nabór wniosków, który trwa od 20 grudnia 2022 do 15 lutego 2023.

Wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków informujemy o konieczności korzystania z internetowego systemy aplikacyjnego WOD2021. W związku z tym należy korzystać z następującej strony, która znajduje się pod adresem https://wod.cst2021.gov.pl/

Aplikacja Wnioski o dofinansowanie jest elementem Centralnego Sytemu Teleinformatycznego 2021. Służy do aplikowania o dofinansowanie ze środków unijnych.
Nie potrzebujesz konta w aplikacji aby przeglądać aktualne nabory wniosków o dofinansowanie. Do złożenia wniosku o dofinansowanie jest ono niezbędne - informuje System.

Kto może aplikować? Administracja publiczna, Instytucje nauki i edukacji, Instytucje ochrony zdrowia, Instytucje wspierające biznes, Organizacje społeczne i związki wyznaniowe, Osoby fizyczne, Partnerstwa, Partnerzy społeczni, Przedsiębiorstwa, Przedsiębiorstwa realizujące cele publiczne, Rolnicy, Rozwój lokalny kierowany przez społeczność (RLKS), Rybacy, Służby publiczne, Zintegrowane Inwestycje Terytorialne (ZIT)

- więcej szczegółów w Centralnym Systemie oraz na stronie https://southbaltic.eu/call-for-proposals1, na której znajdą Państwo cały pakiet aplikacyjny.

Zachęcamy do skorzystania z zaproszenia do I naboru wniosków!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram