Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktywny Kreatywnytl-ne AkTYwny KreaTYwny Polski pll_64edb5c0d67d3 Aktywny Kreatywny

Planowanie i pisanie projektów międzynarodowych - szkolenie

W miniony weekend odbyło się szkolenie pn. „Planowanie i pisanie projektów międzynarodowych”. Szkolenie odbyło się w formule stacjonarnej. Pierwsza część miała miejsce w siedzibie naszego Stowarzyszenia, następnie uczestnicy gościli w murach Biblioteki Elbląskiej im. Cypriana Norwida.

Tematyka kursu poświęcona była tematyce związanej z tworzeniem projektów międzynarodowych oraz wszystkich istotnych aspektów związanych z planowaniem i pisaniem powyższych. Rozważano także sposoby wspólnego pisania projeków, rozwijających dedykowane miejscowości i ich mieszkańców. Uczestnicy szkolenia reprezentowali jednostki miejskie zajmujące się kulturą, turystyką i historią.

Szkolenie odbyło się w ramach projektu „AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram