Informacje z Euroregionu Bałtyk

Creative Clusterstl-ne Aktualności Creative Clusters Projekty Polski pll_62bd920751ef1 Creative Clusters

Oferta konsultacyjna dla sektora kreatywnego

W ramach jednego z działań projektu South Baltic Creative Cluster realizowanego w ramach programu Interreg South Baltic powstała specjalnie dopasowana oferta konsultacyjna dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego. Mogą oni wziąć udział w szkoleniu online, które jest podzielone na cztery główne obszary:

I odkrywanie

II zdefiniowanie

III rozwój

IV dostarczenie

Branża kreatywna jest wschodzącym sektorem gospodarki, a łańcuch wartości jest ważny, ponieważ to on sprawia, że działa. Branża kreatywna obejmuje wiele różnych zawodów, w tym reklamę, projektowanie, architekturę, marketing, fotografię, wydawnictwa i inżynierię dźwięku. To stale rozwijający się obszar, który obejmuje każdą pracę, która wymaga kreatywności w celach komercyjnych.

W kursie poruszane są zagadnienia zwiazane z łańcuchem wartości branż kreatywnych, procesem twórczości i tworzenia, produkcją oraz dystrybucją dóbr i usług. Dodatkowo kurs zawiera elementy dotyczące metod marketingu i sprzedaży dóbr i usług.

Zainteresowane osoby zachęcamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online. Więcej szczegółów i sam kurs znajdują się na poniższej stronie.

http://creativecluster.mediadizajn.pl/courses/oferta-konsultacyjna-dla-sektora-kreatywnego/

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram