Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktualnościtl-ne Aktualności Polski pll_63452d9e1f88c Aktualności

IX-ta edycja konferencji "Otwarci na Skandynawię", Elbląg, 13 października 2022

Już niebawem w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu, 13 października o g. 10:00 rusza 9-ta edycja konferencji pn. "Otwarci na Skandynawię". To szansa dla przedsiębiorców, jednostek samorządowych i instytucji otoczenia biznesu ze Szwecji, Finlandii, Danii, a także regionu Warmii i Mazur.

Jej celem jest zdynamizowanie powiązań gospodarczych regionu z rynkami skandynawskimi oraz przedstawienie Warmii i Mazur jako naturalnego partnera gospodarczego dla krajów skandynawskich, a także zaprezentowanie potencjału inwestycyjnego i możliwości eksportowych naszego regionu.

Nie możesz spotkać się z nami w Elblągu? Nic straconego – dołącz online! Link do transmisji konferencji zostanie przesłany do zarejestrowanych uczestników.

Organizatorzy wydarzenia to: Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Miasto Elbląg. Honorowy patronat nad konferencją objęły Ambasada Finlandii, Ambasada Królestwa Danii i Ambasada Szwecji. Patronami medialnymi wydarzenia są Gazeta Olsztyńska, Dziennik Elbląski, Truso TV oraz portal internetowy biznes.wm.pl.

Wydarzenie „Otwarci na Skandynawię” realizowane jest w ramach projektu „Promocja Gospodarcza Warmii i Mazur 2020+” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Program wydarzenia

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram