Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktywny Kreatywnytl-ne AkTYwny KreaTYwny Polski pll_653a498935845 Aktywny Kreatywny

Aktywny Kreatywny - warsztaty z zakładania działalności gospodarczej

Zapraszamy na warsztaty wszystkie osoby, które planują założyć własną działalność gospodarczą. Warsztaty odbędą się w środę 25 października, w godzinach 10:00 – 14:00 w Elbląskim Parku Technologicznym, przy ul. Sulimy 1 w Elblągu.

Plan spotkania:

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się: co należy zrobić, aby założyć własną działalność gospodarczą w Polsce, co to są innowacje i dlaczego warto o nich rozmawiać, dlaczego sam NIP nie wystarczy – od czego zacząć działania.

Warsztaty poprowadzi certyfikowany coach biznesu Ewelina Strawa.

Jka czytamy na stronie EPT - "Ewelina posiada bogate doświadczenie w pomaganiu przedsiębiorcom osiągnąć sukces, potrafi znaleźć unikalne rozwiązania dla każdej osoby i każdego pomysłu. Podczas warsztatów odpowie na wszystkie Wasze pytania i udzieli praktycznych wskazówek".

Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: magdalena.mikula@ept.umelblag.pl lub numerem telefonu: 55 237 47 38.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram