Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktualnościtl-ne Aktualności Polski pll_6332e698bdcc8 Aktualności

UWAGA!!! Od dziś rusza 4. nabór wniosków w ramach środków zalążkowych Programu Interreg Południowy Bałtyk

Drodzy Państwo! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ogłoszonym dziś 4. naborem wniosków do programu Interreg Południowy Bałtyk - środki zalążkowe (Seed money). Nabór wniosków potrwa do 21 listopada 2022 (do godz. 16:00 czasu CET).

Celem każdej propozycji projektu seed money jest opracowanie koncepcji przyszłego regularnego projektu, który będzie realizowany i finansowany w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2021-2027.

Budżet dla całego naboru wynosi: 905 189,92 EUR

Pakiet aplikacyjny i materiały pomocnicze dla 4. naboru Seed money można znaleźć w sekcji Nabór wniosków na stronie internetowej Programu tutaj.

Wnioski projektowe należy składać w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej:

seed-money@southbaltic.eu do wyznaczonego terminu.

Ponadto!!! Organizowany jest webinar oraz konsultacje

WEBINAR

Wspólny Sekretariat organizuje webinarium dla wnioskodawców 4. naboru Seed money w dniu 18 października 2022 r. w godzinach 09:00 - 11:00 (CET). Zostaną przedstawione główne informacje o wymaganiach Programu i instrukcje, po których nastąpi sesja pytań i odpowiedzi.

Aby zarejestrować się na webinarium, kliknij tutaj.

Agenda dostępna jest tutaj.

  • Podczas rejestracji w wydarzeniu prosimy o podanie zgody na zasady GDPR dotyczące spotkania. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z zasadami GDPR.

KONSULTACJE

Wspólny Sekretariat organizuje serię indywidualnych konsultacji (online lub osobiście, jeśli w siedzibie JS), aby omówić poszczególne i szczegółowe pytania związane z Państwa projektem indywidualnie.

Konsultacje będą udzielane od 19 do 28 października 2022 r.

Czas trwania każdej indywidualnej konsultacji to max. 1 godzina.

Przy rejestracji na konsultacje indywidualne prosimy o napisanie maila zawierającego krótką informację o pomyśle na projekt Seed money, docelowym celu szczegółowym ISBP 2014-2020, a także docelowym działaniu ISBP 2021-2027 na adres: southbaltic@southbaltic.eu

W przypadku pytań prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za projekt w JS.

Jeśli chcą Państwo rozwijać swoje pomysły w oparciu o programy współpracy międzynarodowej zachęcamy by skorzystali Państwo z niniejszego naboru, a my jako Sekretariat Stowarzyszenia możemy wesprzeć Państwu w budowaniu konsorcjum projektowym, opracowaniu wniosku by znaleźć dobre dla projektu rozwiązania.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram