Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktualnościtl-ne Aktualności Polski pll_64550f5547759

Spotkanie w Cedrach Wielkich

5 maja br. przedstawiciele naszego Stowarzyszenia mieli okazję zawitać do Mariny Błotnik zlokalizowanej w Cedrach Wielkich, miejsca z potencjałem w odniesieniu do wspólnych działań, związanych z promocją dobrych praktyk w obszarze infrastruktury wodnej.  Wraz z dyrektorem Żuławskiego Ośrodka Kultury i Sportu - Łukaszem Żarną oraz elbląskim przedsiębiorcą, związanym ze środowiskiem wodnym w Elblągu - Marcinem Trudnowskim, odbyły się rozmowy o możliwej współpracy w ramach działań na rzecz edukacji i wzmacniania potencjału gospodarki wodnej w naszym regionie.  

Po odbyciu merytorycznych rozmów delegacja udała się na krótki spacer po przystani, by zapoznać się z kolejnymi etapami inwestycji w marinie. Przy okazji spotkania była także możliwość wzięcia udziału w tulipanobraniu, czyli akcji „O Rany, Tulipany”, polegającej na własnoręcznym zbieraniu ciekawych odmian tulipanów.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram