Informacje z Euroregionu Bałtyk

Creative Clusterstl-ne Aktualności Creative Clusters Projekty Polski pll_62c578e3af54d Creative Clusters

Projekt KREATYWNE KLASTRY zaprasza na VI Międzynarodowy Kongres Kreatywny Design Plus - Szczecin, 9-10.06.2022

Szanowni Czytelnicy! Zapraszamy na niezwykle kreatywne wydarzenie w ramach projektu Kreatywne Klastry, którego liderem jest Stowarzyszenie Media Dizajn ze Szczecina, w partnerstwie z naszym Stowarzyszeniem oraz Miastem Hanzeatyckim z Rostoku (Niemcy), Instytucją Publiczną Centrum Informacji Turystycznej i Biznesowej Rietavas (Litwa), Stowarzyszeniem Centrum Zatrudnienia Kobiet Rietavas (Litwa) oraz Centrum Nauki Kreativum (Szwecja). Wydarzenie to VI Międzynarodowy Kongres Kreatywny Design Plus, który odbędzie się w Szczecinie w dniach 9-10 czerwca br.. Program tego wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco a sami organizatorzy - Stowarzyszenie Media Dizajn oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego piszą o nim:

"Inspirujące spotkania, warsztaty, rozmowy o sektorze kreatywnym... Po raz szósty spotkamy się w Szczecinie, by wspólnie zastanowić się nad kondycją sektorów kreatywnych, porozmawiać o gospodarce opartej na innowacyjnych rozwiązaniach i działaniach zmieniających świat na lepszy."

Dalej czytamy:

"W tym roku VI Międzynarodowy Kongres Kreatywny Design Plus jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalu New European Bauhaus. Festiwal gromadzi obywateli ze wszystkich środowisk, którzy dyskutują i kształtują nasz przyszły krajobraz. Jest to okazja do poznania wartości Nowego Europejskiego Bauhausu, takich piękno, zrównoważony rozwój i wspólnota, oraz ich zdolności do podejmowania wyzwań społecznych. W ramach pierwszej edycji Festiwalu odbędą się wystawy, występy artystyczne, konferencje, seminaria i inne spotkania, łączące wydarzenia na żywo z wirtualnym elementem online."

Przyjedź, zobacz na żywo co będzie działo się w Szczecinie! PROGRAM

A jeśli nie możesz, odwiedź to wydarzenie online Facebook

Projekt Kreatywne Klastry dofinansowany jest z programu Interreg Południowy Bałtyk

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram