Informacje z Euroregionu Bałtyk

Engage!tl-ne Aktualności Engage! Projekty Polski Engage!

Projekt ENGAGE! obecny na PIKNIKU NAUKOWO-TECHNICZNYM, Elbląg 10.09.2022

Projekt ENGAGE! daje szerokie możliwości promocji jego efektów ale też realizowanych działań. Jedną z takich możliwości był odbywający się w minioną sobotę, 10 września br. IV RODZINNY PIKNIK NAUKI I TECHNIKI zorganizowany przez ELBLĄSKI PARK TECHNOLOGICZNY, podczas którego nasze Stowarzyszenie miało swoje stoisku wystawowe. Przez cały dzień trwania tego wydarzenia prowadziliśmy rozmowy i konsultacje z osobami zainteresowanymi współpracą międzynarodową, rozwijaniem kompetencji niezbędnych do budowania partnerstw i projektów. Zorganizowaliśmy Biuro porad współpracy międzynarodowej na wolnym powietrzu gdzie każdy zainteresowany mógł podejść i porozmawiać z nami. Informowaliśmy o możliwościach rozwoju organizacji, zapraszaliśmy do współpracy, do udziału w działaniach projektu ENGAGE!, do korzystania z efektów tego projektu, jak chociażby kontakty międzynarodowe partnerów zaangażowanych w tym projekcie.

Piknik Nauki i Techniki to duże wydarzenie, które skupiało wiele organizacji, instytucji, podmiotów i przedsiębiorstw. Specjalnie dla odwiedzających przygotowane były pokazy, warsztaty i stoiska naukowe. Piknik to zarazem kompendium wiedzy i niesamowite przygody dla odwiedzających. Dużo się działo i każdy kto był obecny wyjechał z tej imprezy pełen wrażeń i wiedzy.

Nasze Stowarzyszenie na pewno będzie na pikniku za rok!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram