Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktywny Kreatywnytl-ne AkTYwny KreaTYwny Polski pll_653f9dd86754f Aktywny Kreatywny

Projekt Aktywny Kreatywny - warsztaty fotograficzne

Kolejne szkolenie w ramach projektu Aktywny Kreatywny za nami. W minioną sobotę odbyły się warsztaty fotograficzne, podczas których uczestnicy zapoznali się z wiedzą na temat najważniejszych parametrów fotograficznych, umożliwiających tworzenie świadomych fotografii oraz poznali praktyczną odsłonę sztuki fotografii. Kursanci mieli również możliwość wysłuchania praktycznych wskazówek od prowadzącego warsztaty- fotografa Jolanty Olszewskiej, na co zwracać uwagę, by wykonać optymalny kadr w trudnych warunkach i nieciekawym otoczeniu. Była także możliwość wykonania autorskich zdjęć z uwzględnieniem świeżo nabytej wiedzy pod okiem prowadzącego warsztaty i zadawać pytania w trakcie wykonywania zadań.

Czterogodzinne warsztaty obfitowały w cenne wskazówki merytoryczne oraz praktyczne, z których wiedzę wynieśli zarówno uczestnicy, dla których przygoda z fotografią dopiero się zaczyna, jak i ci, którzy już jakiś czas praktykują z powodzeniem swoją pasję. Spotkanie zakończyło się rozdaniem certyfikatów.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram