Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktualnościtl-ne Aktualności Green up Polski pll_6570668c8e047

Braniewo na warsztatach SferaLab

Działamy w ramach projektu GreenUp. Elbląski Park Technologiczny przyjął 28 listopada br. kolejną grupę uczniów zaproszonych na warsztaty SferaLab. Tym razem w innowacyjnych zajęciach uczestniczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Ziemi Braniewskiej w Braniewie. Kluczowe tematy związane z ekologią i ochroną środowiska prezentowane były zarówno w części eksperymentalno-edukacyjnej, jak i dyskusyjnej. 📝Dla przypomnienia warsztaty pozwalające uczestnikom na bliższe zaznajomienie się z kluczowymi tematami związanymi z ekologią, zamykają się w trzech głównych tematach, tj.: „CO2 - dobry czy zły?, „Poznaj swój ślad wodny” oraz „Nowe życie odpadów”. Łącznie przeprowadzonych zostanie 9 seminariów tematycznych dla 270 uczestników.

Już w przyszłym tygodniu kolejna grupa będzie miała okazję poznawać tajniki ekologicznych doświadczeń, rozwijając tym samym swoją wiedzę, która również może stać się inspiracją do podejmowania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram