Informacje z Euroregionu Bałtyk

Aktualnościtl-ne Aktualności Polski Aktualności

Strategia rewitalizacji targowisk - seminarium dla NGO 31.03.2022

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa w imieniu Stowarzyszenia Inicjatywa Miasto i konsorcjum projektowego (rep. przez Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku, Politechnikę Gdańską) z zaproszeniem do udziału w dedykowanym wydarzeniu projektowym w dn. 31.03.2022. 

Jest to wydarzenie organizowane w ramach prac badawczych na temat kondycji targowisk miejskich w miastach przeprowadzonym w ramach działań projektu pt „Strategia rewitalizacji obiektów handlu targowego z wykorzystaniem metody społecznego katalizatora przedsiębiorczości, repozycjonowania marki oraz placemakingu jako narzędzia polityki rozwoju lokalnego, w roku 2021”. 

W imieniu konsorcjum odpowiedzialnego za przeprowadzenie projektu chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym wirtualnym seminarium (31.03.2022), podczas którego przedstawione zostaną wstępne wnioski płynące z przeprowadzonych prac badawczo-wdrożeniowych w latach 2018-2021 oraz prowadzone dyskusje na temat lokalnych uwarunkowań funkcjonowania obiektu handlu targowego, zaangażowaniu szerokiego grona organizacji w ich działanie w Państwa miastach oraz możliwości przyszłego rozwoju projektu międzynarodowego w tej dziedzinie.

Seminarium odbędzie się 31.03.2022 w godzinach 10.00 do 12.30 

Link do rejestracji: https://bit.ly/3t6KPtK

Rejestracja otwarta do 30.03.2022

Zapraszamy również do wydarzenia na Facebook


Dodatkowe informacje o inicjatywie: Aktualnie znajdujemy się w ostatniej fazie projektu, podczas której stworzona zostanie strategia rewitalizacji targowisk miejskich w oparciu o zebrane przez nas materiały jak również wyniki przeprowadzonego przez nas projektu pilotażowego na Rynku w Oliwie. 

Chcielibyśmy, aby tworzona przez nas strategia miała praktyczne zastosowanie, dlatego zależy nam na Państwa opinii oraz dyskusji na temat naszych wstępnych wniosków. Spotkanie będzie również okazją do poznania się oraz porozmawiania na temat targowisk miejskich. 

W marcu i kwietniu tego roku planowane są również dwa kolejne wydarzenia w tym dla jednostek Samorządu terytorialnego w formie fizycznej oraz w czerwcu konferencja końcowa. Pragniemy poinformować zakończeniu projektu rozpoczniemy również pracę nad wspólnym wnioskiem do programu międzynarodowego i spotkania tego typu jak te 31.03.2022 posłużą nam za podstawę do tworzenia nowego draftu aplikacji

Szczegółowy program oraz link do spotkania zostaną Państwu przesłane do 25.03.2022 lub po rejestracji

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w spotkaniu poprzez wypełnienie linku rejestracyjnego

Zapraszamy do udziału!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram