W piątek, 11 kwietnia 2025 roku, przedstawiciel naszego Stowarzyszenia Marcin Żuchowski wziął udział w debacie zatytułowanej „Społeczeństwo obywatelskie w Unii Europejskiej”, która odbyła się w Olsztynku w formule okrągłego stołu.
Podczas spotkania poruszono wiele istotnych tematów. Rozmawiano m.in. o trwającej prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej oraz o znaczeniu skutecznej komunikacji społecznej. Uczestnicy wymienili się także doświadczeniami i dobrymi praktykami w zakresie efektywnego wykorzystania funduszy unijnych.
W debacie wzięli również udział:
- dr hab. Arkadiusz Dudziak, prof. UWM
- dr hab. Adam Hołub, prof. UMK
- Marcin Żuchowski
- Tomasz Piłat
- Anna Zimowska-Kryczka
- Marianna Nowicka





