Wczoraj w Olsztynie przedstawiciele naszego Stowarzyszenia uczestniczyli w konferencji poświęconej współpracy z krajami skandynawskimi. Wydarzenie obfitowało w inspirujące wystąpienia, nie zabrakło również praktycznych warsztatów i rozmów o tym, jak budować mosty biznesowe i kulturowe między Polską, a Północą Europy 🌍
Rozmawialiśmy m.in. o tym:
- jak funkcjonują skandynawskie organizacje i jakie wartości stoją za ich sposobem pracy,
- jakie wyzwania pojawiają się przy współpracy międzynarodowej i wymianie doświadczeń,
- jak postrzegane są polskie inicjatywy w regionie Morza Bałtyckiego,
- oraz jak skutecznie budować partnerstwa oparte na zaufaniu i wspólnych celach.
Takie wydarzenia pokazują, że dialog i otwartość to klucz do silnej, współpracującej Północy.
Organizatorem konferencji był Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.







