W dniu dzisiejszym, w siedzibie Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Bałtyk, odbyło się czwarte w tym roku posiedzenie Zarządu STG ERB.
Podczas spotkania
- Podsumowano 52. Walne Zebranie Członków.
- Omówiono współpracę z EUWT i nieformalną siecią ERB.
- Przedstawiono bieżącą sytuację kadrową i finansową Stowarzyszenia.
- Zaprezentowano aktualny stan realizacji projektów oraz działania poza-projektowe.
- Zarząd przeprowadził dyskusję nad uchwałami i ustalił dalszy harmonogram działań.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i konstruktywną dyskusję.





