South Baltic Creative Cluster - sieć zaangażowanych organizacji

South Baltic Creative Cluster - sieć zaangażowanych organizacji

Działania projektu South Baltic Creative Cluster skupione są na współpracy transgranicznej między podmiotami branż kreatywnych, a lokalnymi sieciami w czterech różnych lokalizacjach w regionie Morza Bałtyckiego.

 

 

W projekcie zostaną opracowane narzędzia wspierające współpracę oraz wymianę informacji, które połączą ze sobą wymianę cyfrową oraz coroczne fora tematyczne. Stworzona została wspólna platforma, na której uczestnicy będą mogli wymieniać się doświadczeniami. Dzięki sieci ustanowionej za pomocą tych dwóch podejść, podmioty sektora kreatywnego dowiedzą się o istotnych działaniach w innych regionach, co umożliwia potencjalną współpracę.

Organizacje z sektora przemysłów kreatywnych zostaną w ramach projektu promowane, co przyczyni się do umocnienia ich pozycji w śród innych sektorów. Będzie to okazja do pokazania ich istotności i atrakcyjności nie tylko na obszarze lokalnym ale i międzynarodowym.

W ramach działań partnerów projektu stworzona została sieć organizacji działających w sektorze kultury (z Polski, Niemiec, Litwy i Szwecji), która do zakończenia projektu, tj. 31.12.2021 będzie poszerzana o kolejne organizacje chętne do współpracy. Zainteresowane organizacje zapraszamy do kontaktu w celu współpracy w ramach projektu.

http://creativecluster.mediadizajn.pl/members/


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Lipiec 2021
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 1
2
3
4
5
6
7
8

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk