Konferencja początkowa Projektu Engage! - 16.06.2021

Konferencja początkowa Projektu Engage! - 16.06.2021

Szanowni Państwo!

Drodzy Uczestnicy wydarzenia ENGAGE!

Dziękujemy za uczestnictwo na Konferencji otwierającej projekt ENGAGE!, gdzie wspólnie omówiliśmy dotychczasowe nasze i Państwa działania, doświadczenia międzynarodowe oraz plany internacjonalizacji działań!

 

Bez Państwa wkładu merytorycznego i tematycznego te wydarzenie nie mogłoby dojść do skutku i mieć takiego świetnego przebiegu. Dlatego też serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy byli z nami obecni fizycznie w Elblągu oraz za pomocą aplikacji zoom us.

Szczególnie cieszy nas szeroki udział i rejestracja reprezentantów trzeciego sektora oraz lokalnych i regionalnych partnerów z dwóch regionów!

Liczymy, że uda nam się w trakcie kolejnych działań ENGAGE! (biuro konsultacji oraz warsztaty) włączyć wasze organizacje w działania międzynarodowe, wzmocnić ich głosy na poziomie ponadregionalnym i w porozumieniu z władzami samorządowymi, pomóc w rozwoju pomysłów na działania europejskie dopasowując je do codziennego funkcjonowania i realizacji inicjatyw oraz przedsięwzięć lokalnych.

Mamy nadzieję, że w trakcie spotkania mieli Państwo okazję uzyskać inspirację i nawiązać kontakt z regionalnymi i międzynarodowymi interesariuszami w sieci polsko-norweskiej.

Zapraszamy do dalszej współpracy i obserwowania strony BISER oraz STG ERB oraz naszych social media na których będziemy informować o kolejnych działaniach projektowych Engage!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Lipiec 2021
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 1
2
3
4
5
6
7
8

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk