CTCC - kurs online

CTCC - kurs online

Zapraszamy do udziału w kursie online dla przedsiębiorców, stworzonego w ramach projektu CTCC - Creative Traditional Companies Cooperation. Kurs podnosi zdolności związane z kreatywnością i innowacyjnym podejściem do biznesu.

 
 

Kurs jest darmowy, a dzięki filmom w łatwiejszy sposób przyswoją Państwo wiedzę. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat!

https://movecreative.eu/training/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt w pigułce

Zacieśnianie współpracy pomiędzy niebieskim (morskim) a zielonym (ekologicznym, przyjaznym środowisku technologicznym) sektorem na rzecz rozwoju i wprowadzania na rynek nowych innowacyjnych produktów, procesów i usług w naszym regionie.

Partnerzy projektu będą pracować nad tym pomysłem w trakcie trwania projektu z następujących regionów Morza Bałtyckiego:

  • w Niemczech - okręgi (Landkreise) Meklemburgii-Pomorza Przedniego: Nordwestmecklenburg, Rostock, Vorpommern-Rugia, Vorpommern-Greifswald i miasto wolne od powiatu (kreisfreie Stadt): Rostock;
  • w Danii - gmina regionalna Bornholm i Region Zelandia (podregiony: Østsjælland, Vest- og Sydsjælland);
  • w Szwecji - hrabstwa: Kalmar, Blekinge, Skåne i Kronoberg;
  • na Litwie - okręgi Kłajpedy, Tauragi i Telsze;
  • w Polsce - podregiony: Miasto Szczecin, Szczeciński, Stargardzki, Koszaliński, Słupski, Starogardzki, Gdański, Trójmiejski i Elbląski.
Dołączone pliki:
Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Maj 2021
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 1 2 3 4 5 6

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk