Bałtycki Konkurs Dialogu Młodzieży

Bałtycki Konkurs Dialogu Młodzieży

Szanowni Państwo,

w związku z współpracą z Radą Państw Morza Bałtyckiego (CBSS -  The Council of the Baltic Sea States) mamy zaszczyt zaprosić reprezentantów młodzieży, organizacje i instytucje młodzieżowe z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego do udziału w konkursie Baltic Sea Youth Dialogue Competition!

Jesteś młodym, kreatywnym pisarzem, grafikiem, a może masz pomysł na bardziej zrównoważoną przyszłość? Rada Państw Morza Bałtyckiego zaprasza osoby w wieku 18-30 lat z całego regionu do udziału w konkursie Baltic Sea Youth Dialogue 2020 - wspólnie stwórzmy zrównoważoną przyszłość!

Konkurs będzie miał do wyboru trzy pola zgłoszeń:

1. Kreatywne pisanie - napisz esej lub rozdział do książki dziecięcej. Zachęcamy do zapoznania się z obszarami polityki strategii UE dla regionu Morza Bałtyckiego, aby uzyskać inspirację lub po prostu powiedz nam, co Cię niepokoi.

WYMAGANIA NA ESEJ: język angielski, maksymalnie 1000 słów.

2. Projekt graficzny - Pokonywanie granic w regionie Morza Bałtyckiego poprzez współpracę i zaangażowanie młodzieży. Stwórz plakat (wiadomość wizualną), który będzie reprezentował, promował lub inspirował idee międzynarodowej współpracy młodzieży w regionie Morza Bałtyckiego. Masz szansę na przesłanie wizualnej wiadomości w całym regionie. Najlepszy plakat zostanie opublikowany w Internecie, wydrukowany i wystawiony na przyszłych wydarzeniach politycznych, różnych spotkaniach i konferencjach. Możesz dowolnie wybrać, jak najlepiej zilustrować nasz region lub jego fragmenty.

WYMAGANIA DLA PLAKATU: Wysokiej jakości pliki PDF i JPEG (300 ppi)

3. Pomysł na projekt - przedstaw swój własny, autorski projekt jako ekspert od Twojej przestrzeni życiowej dla  Regionu Morza Bałtyckiego. Młodzi ludzie są zaproszeni do zgłaszania swoich pomysłów czy to indywidualnie, czy grupowo na projekty dotyczące zrównoważonego rozwoju regionu Morza Bałtyckiego.

WYMAGANIA DOTYCZĄCE WNIOSKU PROJEKTU: sporządzić dokument koncepcyjny i przedłożyć go w formie prezentacji lub w formie pisemnej. Podstawowe pytania, na które powinien odpowiedzieć dokument koncepcyjny to: Dlaczego chciałbyś zrealizować ten projekt? Jaki problem rozwiązuje projekt? Dlaczego ten projekt powinien zostać zrealizowany w regionie Morza Bałtyckiego?

Dodatkowowe informacje o konkursie:

- Zdobywcy I, II i III miejsca we wszystkich kategoriach będą mieli nagrody specjalne.
- Finaliści zostaną wybrani przez renomowane jury i nagrodzeni podczas ceremonii online, która odbędzie się 12 grudnia.
- Termin składania wniosków mija 30 listopada 2020 r.

Przeczytaj więcej o konkursie na stronie https://cbss.org/.../baltic-sea-youth-dialogue-competition/ i dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Więcej informacji o Baltic Sea Youth Platform na stronie internetowej: www.bsyp.eu


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk