Warsztaty dla organizatorów wydarzeń o charakterze kulturowym 21.10.2020

Warsztaty dla organizatorów wydarzeń o charakterze kulturowym 21.10.2020

Szanowni Państwo, w związku z zaostrzeniami związanymi z COVID-19 zmieniamy formę szkolenia na online. Zapraszamy do udziału w bezpłatnym warsztacie dla organizatorów wydarzeń o charakterze kulturowym z obszarów: Chojnicki, Słupski, Starogardzki, Gdański, Trójmiejski i Elbląski (powiat braniewski, działdowski, elbląski, iławski, nowomiejski i ostródzki), którzy organizują lub planują organizować wydarzenia, w szczególności o charakterze kulturowym. Warsztat odbędzie się  21 października 2020 r. w formie online, link do warsztatu zostanie wysłany zgłoszonym osobom.

Warsztat jest realizowany w ramach projektu „BALTIC STORIES.  Zrównoważony rozwój turystyki poprzez profesjonalizację wydarzeń o charakterze kulturowym w regionie Południowego Bałtyku"  współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju  Regionalnego w ramach programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.

Warunki udziału w warsztatach:

  • Uczestnikami warsztatów mogą być wyłącznie pracownicy jednostek samorządu terytorialnego lub jednostek organizacyjnych samorządu oraz członkowie i przedstawiciele organizacji pozarządowych (NGO).
  • Zgłoszenia przyjmujemy drogą e-meilową: biuro@mediadizajn.pl, telefoniczną 914240464 lub poprzez zapisy na formularzu  
  • Z uwagi na ograniczoną liczbę̨ miejsc decyduje kolejność́ zgłoszeńń. 
  • Pierwszeństwo w warsztatach mają podmioty, które pragną realizować wydarzenie o charakterze kulturowym i zadeklarują, że są zainteresowani analizą odbiorców wydarzeń 
    o charakterze kulturowym, wdrażaniem zasad zrównoważonego rozwoju przy ich organizacji, wykorzystaniem narzędzi marketingowych w oparciu o media społecznościowe, zgłębieniem wiedzy o partnerstwie publiczno-prywatnym oraz są zainteresowani stworzeniem potencjalnej grupy współpracujących ze sobą organizatorów wydarzeń o charakterze kulturowym, oraz podpisania deklaracji o współpracy w ramach projektu Baltic Stories.
  • Zgłaszając się do udziału w warsztatach wyrażają̨ Państwo zgodę̨ na utrwalanie swojego wizerunku i wykorzystanie zdjęć i filmów w materiałach informacyjnych i promocyjnych oraz sprawozdawczych, związanych z realizacją projektu, a także we wszelkich innych działaniach i materiałach promocyjnych Baltic Stories.
  • Po zakwalifikowaniu będziemy kontaktować się ze wszystkimi uczestnikami.
Dołączone pliki:Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk