SB YCGN w konkursie REGIOSTARS!!!

SB YCGN w konkursie REGIOSTARS!!!

Szanowni Państwo

pragniemy poinformować, iż projekt SB YCGN realziowany przez Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk wspólnie z 5 samorządami członkowskimi: Elbląg, Iława, Dzierzgoń, Gdynia, Nowe Miasto Lubawskie, Instytucjami naukowymi z Polski i Litwy (Politechnika Gdańska, Uniwersytet w Kłajpedzie), partnerami z Fundacji Civis Polonus, Litwy, Szwecji i Dani po uzyskaniu zgody Instytucji Zarządzającej Programu Interreg South Baltic, został zgłoszony do konkursu Komisji Europejskiej pn. "REGIOSTARS" promującego ciekawe projekty dofinansowane z UE prezentujące nowe podejścia do rozwoju regionalnego.

Nasz projekt SB YCGN - South Baltic Youth Core Groups Network jest jednym z pięciu projektów nominowanych przez Wspólny Sekretariat Programu Innterreg Południowy Bałtyk do konkursu REGIOSTARS Awards 2020. W ramach tego corocznego konkursu organizowanego przez Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej o wasze poparcie walczy 206 projektów (jest to rekordowa liczba uczestników).

Sam konkurs ma na celu identyfikację dobrych praktyk w zakresie rozwoju regionalnego i wyróżnienie innowacyjnych projektów finansowanych przez UE, które mogą być atrakcyjne i inspirujące dla innych regionów i przyszłych projektów.

Istnieje pięć kategorii nagród REGIOSTARS na rok 2020 – nasz projekt został zgłoszony w kategorii temat roku 2020: Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami – 30-lecie INTERREG (Youth empowerment for cooperation across borders - 30 years of Interreg)

Prosimy o wasze wsparcie w konkursie i oddane głosu na naszą aplikację!

Głosy możecie oddać - klikając serduszko przy naszym projekcie. (niestety nasz projekt znajduje się na końcu listy (przedostatni projekt w kategorii i należy przejść przez wszystkie projekty by oddać na nas swój głos) 

Liczymy na Państwa wsparcie. By wgrać potrzebujemy dużo serduszek by dogonić konkurencję!

Co musisz zrobić?
⭐ przejdź do https://regiostarsawards.eu/
⭐ znajdź SB YCGN w kategorii: Upodmiotowienie młodzieży do współpracy transgranicznej i przeczytaj, co robią dla młodzieży (Topic of the year 2020: 30 Years of Interreg, Youth empowerment for cooperation across borders)
⭐ kliknij ❤ obok opisu projektu
⭐ trzymajcie kciuki!!!!

Proszę, rozpowszechnijcie informację o możliwości „polubienia” projektu. Wystarczy kliknąć serce obok opisu projektu, nie trzeba się logować.

Lista wybranych finalistów zostanie ogłoszona 9 lipca br.

Post udzielajacy wsparcie przez Sekretariat Programu znajdziecie też na stronie Facebook Interreg South Baltic!

https://www.facebook.com/SouthBaltic/photos/a.102198783247668/1935635426570652/?type=3&theater


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk