CTCC - Warsztaty i udział w Green Week w Berlinie

CTCC - Warsztaty i udział w Green Week w Berlinie

Kolejne wydarzenie w ramach projektu CTCC odbyło się w Berlinie w dniach 21-22.01.2020. W trakcie spotkania odbyły się warsztaty dla zaangażowanych przedsiebiorców połączone z wizytą podczas targów Green Week.

W ramach projektu CTCC partnerzy z Polski, Litwy, Niemiec i Szwecji współpracują z przedsiębiorcami z kilku regionów. Ich zadaniem jest stworzenie prototypów, które będą uzupełniały, bądź poprawiały działanie przedsiębiorstw z sektora tradycyjnego. We współpracy z kreatywnymi przedsiębiorcami możliwa jest taka zmiana i stworzenie prototypu dostosowanego do potrzeb firmy. Tym razem przedsiębiorcy wzięli udział w szkoleniu pt. „Prototyping Exchange Event”, w trakcie którego wymienili się swoimi doświadczeniami z procesu tworzenia prototypów. Była to również okazja poznania stworzonych, bądź jeszcze opracowywanych prototypów pozostałych przedsiębiorców. W trakcie warsztatu uczestnicy mieli różne zadania do wykonania, gdzie jednym z nich było przedstawienie swoich produktów „aniołom biznesu”  w taki sposób, aby chcieli je kupić. Po prezentacji każdy z przedsiębiorców otrzymał informacje co było dobre w prezentacji i produkcie, a nad czym warto popracować.
W ramach wyjazdu przedsiębiorcy mogli uczestniczyć w targach Berlin Green Week i jako klienci ocenić produkty wystawców. Tematyka targów związana była z ekologią, rolnictwem i innowacjami w dziedzinie zielonego wzrostu.

Dołączone pliki:

Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk