SB YCGN - druga tura okrągłych stołów w polskich miastach

SB YCGN - druga tura okrągłych stołów w polskich miastach

Szanowni Państwo,

na przełomie października i lostopada 2019 roku odbyła się druga tura spotkań młodzieżowych Okrągłych Stołów w ramach projektu SB YCGN. Spotkania dotyczyły różnych obszarów tematycznych, w których młodzież, władze i zaproszeni goście mogli wypowiedzieć się i odnieść do rzeczywistości. 

28.10.2019 - w Centrum Aktywności Lokalnej odbył się drugi okrągły stół w Iławie, tematem przewodnim był "Zakład Komunikacji Miejskiej w oczach młodzieży". Młodzi zwrócili władzom miasta uwagę na swoje potrzeby i oczekiwania w stosunku do ZKM.

30.10.2019 -  odbył się drugi Okrągły Stół w Elblągu, młodzież podjęła temat wolontariatu i dotyczące jego kwestie. Młodzi wraz z opiekunami i specjalistami w temacie wolontariatu zajęli się opracowywaniem pomysłów oraz rozwiązań dotyczących rozwoju i promocji wolontariatu.

30.10.2019 - w sali obrad Rady Miasta Gdyni odbył się drugi okrągły stół, uczestnicy poruszyli temat transportu miejskiego w Gdyni, który z punktu widzenia młodzieży jest bardzo ważny.

05.11.2019 - w sali widowiskowej w Miejskim Centrum Kultury odbył się drugi okrągły stół w Nowym Mieście Lubawskim. Tematem spotkania było funkcjonowanie Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. Młodzież podzieliła się swoimi pomysłami na kolejne działania MCK i w jaki sposób może tam rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

7.11.2019 - odbył się drugi okrągły stół w Dzierzgoniu, podczas tego spotkania młodzi i zaproszeni goście rozmawiali na temat aktywnosci sportowej młodzieży.  

W śród uczestnikow pojawili się przedstawiciele władz, burmistrzowie, radni, opiekunowie Młodzieżowej Rady Miasta, samorządy uczniowskie, oraz liczna grupa lokalnej młodzieży z różnych środowisk począwszy od PCK, orkiestry dętej, harcerstwa i członkowie Młodzieżowej Rady Miasta, którzy najbardziej są zaangażowani w działania projektu SB YCGN.

Zdjęcia z okrągłych stołów znajdą Państwo na naszej stronie facebook:

https://www.facebook.com/stowarzyszenie.euroregion.baltyk/

https://www.facebook.com/groups/SBYCGN/


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk