CTCC - Szkolenie dla przedsiębiorców w Rostoku

CTCC - Szkolenie dla przedsiębiorców w Rostoku

Szanowni Państwo,

w dniach 22-24.01.2019 odbyło się kolejne szkolenia dla przedsiębiorców biorących udział w projekcie CTCC. Spotkanie miało miejsce w Rostoku, Niemcy i było skierowane do niemieckich przedsiebiorców z następujących sektorów:

-transport morski, turystyka morska, energie odnawialne

-projektowanie, architektura, IT i gaming

W trakcie warsztatów omówiony został temat potencjału sektora niebieskiej i zielonej gospodarki oraz jaki wpływ na innowacyjne zarządzanie mogą mieć kreatywne przedsiebiorstwa. Na koniec dnia pierwszego zaprezentowano dobre praktyki związane z innowacyjnym zarządzaniem pomiędzy różnymi sektorami.

Warsztaty były skupione na prototypowaniu procesu zarządzania, dlatego też dnia drugiego omówiono metody oparte na projektowaniu strategii i konkurencyjności przedsiebiorstw. Partnerzy projektu tworzyli prototypy i modele rozwiązań niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania procesu zarządzania. 

Ostatniego dnia odbyło się spotkanie partnerów projektu, którzy mogli podsumować dotychczasowe działania i postępy w projekcie. Dodatkowo stworzono plan działań na kolejnych kilka miesięcy, między innymi ustalono szczegóły następnego warsztatu, który odbędzie się w Gdyni w dniach 4-5.04.2019. Na ten warsztat zaproszeni są przedsiebiorcy z wyżej wymienionych branży z Polski, Niemiec, Litwy i Szwecji. 

Przedsiębiorców z Warmii i Mazur oraz Pomorza zapraszamy do kontaktu, gdyż Stowarzyszenie wciaż ma kilka wolnych miejsc. Po za uzyskanym szkoleniem oraz poznaniem potencjalnych nowych klientów za równo z Polski jak i zagranicy, 3 przedsiębiorców reprezentujących Stowarzyszenie będzie miało możliwość stworzenia w ramach projektu prototypu Modelu Biznesowego, Produktu, bądź Usługi.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji zainteresowanych przedsiębiorców.

paulina.lieder@euroregionbaltic.eu


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk