Portal do poszukiwania Finansowania dla projektów Bałtyckich

Portal do poszukiwania Finansowania dla projektów Bałtyckich

Szanowni Państwo,

zapraszamy się do zapoznania z nowym narzędziem, które umożliwia łatwiejsze wyszukiwanie źródeł fianansowania dla projektów współpracy realizowanych w regionie Morza Bałtyckiego. został on opublikowany przez Szwedzki Instytut i Interact. Narzędzie to ułatwia poszukiwanie środków Bałtyckiego dofinansowania i obejmuje ponad 300 instrumentów.

Na ukazane w nim źródła finansowania składaja się zarówno publiczne jak i prywatne źródła ze wszystkich krajów nadbałtyckich (Niemcy, Polska, Dania, Szwecja, Finlandia, Estonia, Litwa i Łotwa), łącznie z krajami spoza UE, takimi jak Norwegia i Rosja.

Link do narzędzia: http://funding.balticsea-region.eu/

Ponadto, wszystkie programy finansowania UE są zawarte w jego bazie danych. Nie jest to kompletne, wyczerpujące oraz zawierające wszystkie źródła narzędzie, ale zaledwie "częściowy obraz" sytuacji źródeł finansowania wystepujaych w listopadzie 2016 roku. Inne oprócz zamieszczonych w nim źródła i instrumenty finansowe również istnieją.

Wartość dodana tego narzedzia i zawartych w nim elementów polega na tym, iż zawiera wiele instrumentów finansowania, po raz pierwszy w języku angielskim. Bardziej szczegółowe informacje dostępne są w języku oryginalnym i oryginalnych stron internetowych instrumentów. Zawartość tego spisu może się zmieniać w czasie. Zawiera on informacje ze źródeł zewnętrznych, które są ostatecznie odpowiedzialne za szczegółowe dane na temat finansowania, kwalifikacji i wymagań.

Źródło: http://funding.balticsea-region.eu/


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk