Rekrutacja nowych przedstawicieli Województwa Warmińsko-Mazurskiego do Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk

Rekrutacja nowych przedstawicieli Województwa Warmińsko-Mazurskiego do Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk

Szanowni Państwo

korzystajac z okazji zbliżajacych sie warsztatów- Partycypacja Młodych - warsztaty dla władz, opiekunów i członków Młodzieżowych Rad Miast i Gmin, w imieniu Pana Łukasza Bielewskiego, Dyrektora Departamentu Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, zwracam się do Państwa  uprzejmą prośbą o przekazanie zainteresowanym osobom załączonego ogłoszenia o rekrutacji nowych przedstawicieli Województwa Warmińsko-Mazurskiego do Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk. Wiecej szczegółów w załaczeniu.

Rada Młodzieżowa jest jednym z organów Euroregionu Bałtyk, a jej rolą jest zapewnienie uwzględniania głosu młodzieży w codziennej działalności Euroregionu. Każdy region członkowski wyznacza swojego przedstawiciela do Rady, może również wyznaczyć jego zastępcę. Członkowie Rady uczestniczą w posiedzeniach Prezydium Euroregionu Bałtyk oraz odbywają swoje spotkania przy okazji tych posiedzeń. Oprócz tego komunikują się ze sobą na co dzień za pomocą internetu.

Grupą docelową są aktywne osoby w wieku 18 – 30 lat o bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i zainteresowane współpracą międzynarodową. Kandydat będzie musiał nadesłać życiorys i list motywacyjny w języku angielskim oraz podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych do Departamentu Współpracy Międzynarodowej (wzór w załączeniu). Na tej podstawie wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę przed komisją konkursową. Z najlepszym kandydatem zostanie podpisane porozumienie o wykonywanie świadczeń na zasadach wolontariatu. Komisja może również zarekomendować wyznaczenie jego zastępcy, z którym także zostanie podpisane stosowne porozumienie.

Osoby zainteresowane powinny przesyłać swoje zgłoszenia na adres mailowy: piotr.zwolak@warmia.mazury.pl w terminie do 15 grudnia 2016 r. podając następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail. Mile widziane będą informacje na temat ukończonych szkół i uczelni bądź trwających obecnie studiów, aktywności społecznej oraz doświadczenia zawodowego w przypadku osób pracujących.

Dziękując z góry za udzieloną pomoc, pozostaję

Z poważaniem,

Piotr Zwolak

Główny specjalista

Departament Współpracy Międzynarodowej


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk