Warsztaty projektowe Programu EWT Południowy Bałtyk w Elblagu w ostatniej dekadzie miesiąca października b.r.

Możliwość indywidualnych konsultacji pomysłów projektowych na warsztatach w Elblągu.

W listopadzie br. rusza kolejny nabór projektów w ramach programu EWT Południowy Bałtyk.  W związku z tym,  jeszcze w tym miesiącu (w ostatniej dekadzie miesiąca) będzie możliwość przekonsultowania swojego pomysłu na projekt z ekspertem ze Wspólnego Sekretariatu Technicznego  Programu w trakcie warsztatów realizowanych w Elblągu. Warto skorzystać z takiego instrumentu wsparcia tym bardziej, że będzie można również otrzymać wsparcie przy poszukiwaniu odpowiednich partnerów do Państwa projektów. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie do Sekretariatu Stowarzyszenia (mail: sekel@eurobalt.org.pl ) do 14 października br. Zapraszamy!

Konsultacje indywidualne do I naboru w Programie Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020

Od 3 do 20 listopada będziecie Państwo mogli skorzystać z możliwości konsultacji indywidualnych z sekretariatem technicznym.

Za pomocą formularza online zgłaszają Państwo pomysł projektowy, który będzie przedmiotem konsultacji, oraz wybierają datę i miejsce konsultacji. (rejestracja na konsultacje)

Zapisy na pierwszy dzień konsultacji (3 listopada br.) potrwają do 27 października, natomiast termin zgłoszeń na ostatnie konsultacje (20 listopada) mija 12 listopada br.

Obok Wspólnego Sekretariatu Technicznego w konsultacjach będą brały udział także punkty kontaktowe.

Inną formą pomocy do zbliżającego się I naboru w programie (2 listopad - 18 grudzień br.) może być platforma online South Baltic SMART Alliance (wirtualne miejsce do zamieszczania swoich pomysłów projektowych oraz nawiązywania kontaktów).

I nabór do programu od 2 listopada do 18 grudnia 2015 roku!

Zapraszamy Państwa do pobrania pakietu aplikacyjnego ze strony:

 


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk