Zaproszenie na Światowy Kongres ISTO 2016 - 19-21 maja 2016 r

Zaproszenie na Światowy Kongres ISTO 2016 - 19-21 maja 2016 r

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Światowym Kongresie ISTO 2016, którego organizatorem jest Międzynarodowa Organizacja Turystyki Społecznej (ISTO)

Kongres odbędzie się w dniach 18-21 października 2016 w Zagrzebiu (Chorwacja)

Światowy Kongres ISTO 2016 jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej edycji Kongresu, który miał miejsce w São Paulo. Jego wizja oparta jest na rozwinięciu działań i decyzji już zainicjowanych przez uczestników  w celu wsparcia osób i  Organizacji działające na rzecz rozwoju bardziej dynamicznej wizji Turystyki Socjalnej.

Kongres skierowany jest nie tylko do członków ISTO, organizacji zainteresowanych rozwojem turystyki, władz publicznych, związków zawodowych lub organizacji społecznych, uniwersytetów, ... lecz przede wszystkich osób zajmujących się w swojej pracy zawodowej i zainteresowanych społeczną, solidarną odpowiedzialną turystyką.

Organizatorem jest Międzynarodowa Organizacja Turystyki Społecznej (ISTO), która została utworzona w 1963 roku z siedzibą w Brukseli, jest organizacją non-profit, której misją jest promowanie lepszego dostępu do wypoczynku, wakacji i turystyki dla wszystkich, w tym młodych ludzi, rodzin, osób starszych i osób z niepełnosprawnych. Pragnie on także na celu promowanie zrównoważonego i solidarności turystyki z korzyścią dla miejscowej ludności oraz z poszanowaniem dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego.

Ogólny temat oraz tematy szczegółowe Kongresu zostały przygotowane wokół idei integracji.
Temat przewodni "Driving Tourism – Turystyka mobilna poprzez Integrację", trzy główne obszary będą dyskutowane podczas kongresu:

• Dostępna Turystyka dla wszystkich

• Polityka społeczna, motorem wzrostu dla turystyki krajowej

• Turystyka dla rozwoju regionów i zrównoważonego rozwoju

Kongres odbywa się pod patronatem Urzędu Miasta i burmistrza Miasta Zagrzeb, Ministerstwa Turystyki Republiki Chorwacji, Ministerstwa Polityki Społecznej i Młodzieży Republiki Chorwacji, Chorwackiej Izby Gospodarczej, Chorwackiego Stowarzyszenia Schronisk Młodzieżowych i wielu więcej.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat Światowego Kongresu ISTO 2016 warto odwiedź stronę kongresową - http://web.penta-pco.com/isto2016

Rejestracja i zakwaterowanie w hotelu są dostępne online pod adresem:

http://registration.penta-pco.com/webpage/event-homepage.php

Tylko do 31 lipca można dokonywać rejestracji z wykorzystaniem zniżki zwiazanej z opłatą za wcześniejszą Rejestrację

W przypadku pytań oraz rezerwacji grup powyzej 8 osób rosimy o kontakt z Zespołem PENTA: tajana.zunec@penta-zagreb.hr

Koszt udziału w zależnosci od przynależnosci określonej grupy dolcelowej oraz czasu rejestracji waha się od 80 EUR do 350 EUR

Ogólny program dotyczące programu spotkania przetłumaczone na język polski znajdują się w załączeniu

Dołączone pliki:Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk