STG - PROPOZYCJA PARTNERSTWA W PROJEKCIE INROUSE - aktualizacja

STG - PROPOZYCJA PARTNERSTWA W PROJEKCIE INROUSE - aktualizacja

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dotycząca dalszych działań i wyjaśnień dot.  partnerstwa w projekcie INROUSE

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty w niej zawartej i promocji jej wśród podmiotów specjalizujących się w dziedzinie transportu lub jego obsłudze technicznej w zakresie agencji transportu publicznego, czy wśród innych podmiotów dysponujących doświadczeniem i kompetencjami w polityce transportowej i / lub kompetencjami technicznymi w transporcie itp.

W przypadku wyrażenia chęci udziału w projekcie prześlemy dodatkowe informacje

Wszelkie zapytania i zgłoszenia prosze kierować pod adres: zuchowski@eurobalt.org.pl

w związku z szerszym zainteresowaniem i zgłoszeniem się paru nowych podmiotów (mieszczących się w ramach określonych kryteriów, przedstawionych przez lidera projektu) oraz w celu ułatwienia pracy partnerowi prowadzącemu projekt - DELTA 2000 soc cons. a r.l., a także w wzmocnienia szans na uczestnictwo w projekcie w/w organizacji prosilibyśmy o przygotowanie i jak najszybsze odesłanie do Sekretariatu Stowarzyszenia – zuchowski@eurobalt.org.pl , krótkiej charakterystyki w języku angielskim swojej organizacji.

W przypadku zgłoszenia firma taka powinna przygotować charakterystykę (krótką do max dwóch stron A4) zawierającą:

W nagłówku powinno znajdować się logo Państwa organizacji i nazwa

 1. Podstawowe informacje o organizacji (kiedy powstała, na jakich zasadach działa, kto jest jej członkiem, gdzie jest położona, jaki jest jej ogólny obszar działania)
 2. Zakres działania (realizowane działania, przedmiot działalności)
 3. Uzasadnienie roli w projekcie - szczególne kompetencje jako partnerów transportowych lub partnerów technicznych, Doświadczenie w dziedzinie transportu z uwzględnieniem rozwoju turystyki wodnej
 4. Dane kontaktowe w tym dane osoby pełniącej role koordynatora w projekcie
  Adres
  Strona internetowa:
  e-mail:
  tel/fax
  Osoba do kontaktu:

Dodatkowe Wyjaśnienie:

w nawiązaniu do otrzymanych informacji od gmin członkowskich pragniemy wyjaśnić iż Stowarzyszenie już pełni rolę partnera w projekcie, dzięki czemu jeżeli projekt zostanie zaakceptowany i rozpocznie się jego realizacja, wszystkie gminy członkowskie będą mogły wziąć w nim udział i wykorzystać jego potencjał, poprzez rolę jaką pełni Stowarzyszenie

Stowarzyszenie postara się o odpowiednie zaopatrzenie w informacje gmin członkowskich w trakcie wdrażania projektu, oraz udzieli wsparcia w trakcie jego realizacji - od zebranie pomysłów, aż do gotowych rozwiązań  i wprowadzenie ich w życie.

Postaramy się ponadto by jak tylko będzie to możliwe odbyło się spotkanie z zainteresowanymi gminami i parterami włoskimi, którzy przedstawią szczegóły projektu i ustalą dalsze etapy działań z naszymi gminami zainteresowanymi Projektem INROUSE. Uważamy, iż  jest o tyle ciekawy, iż przewiduje możliwość inwestycji pilotażowych w dziedzinie rozwoju turystyki wodnej – dlategotez prosilibyśmy o przemyślenie swoich pomysłów w tej dziedzinie.

W załaczeniu - skrócony opis projektu - wersja językowa angielska

Dołączone pliki:Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk