Propozycja partnerstwa

Propozycja partnerstwa

Szanowni Państwo,

W imieniu naszego Stowarzyszenia prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją (propozycją Partnerstwa dot. inicjatywy Szpitala Dziecięcego Obwodu Kaliningradzkiego nawiązania wspólpracy z instytucjami medycznymi Rzeczypospolitej Polski w ramach wymiany doświadczeń w zakresie opieki zdrowotnej i wprowadzania nowych technologii, w tym technologii rehabilitacji)

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty w niej zawartej.

Na prośbę naszych partnerów współdziałających w ramach Euroregionu Bałtyk, w załaczeniu przedstawiamy Państwu list ze Szpitala Dziecięcego Obwodu Kaliningradzkiego z prośbą o poszukiwanie polskich partnerów do współpracy międzynarodowej.

Szpital Dziecięcy liczy na długoterminową współpracę z partnerami z instytucji medycznych Rzeczypospolitej Polski i Szwecji w ramach wymiany doświadczeń w zakresie opieki zdrowotnej i wprowadzania nowych technologii, w tym technologii rehabilitacji.

Mamy nadzieję, że poniższa propozycja współpracy ze strony Szpitala Dziecięcego w Kaliningradzie okaże się dla Państwa interesująca.

Szczegóły dotyczące propozycji współpracy znajdą Państwo w załączonym piśmie (wersja pl.)

W przypadku zainteresowania współpracą uprzejmie prosimy o kontakt z panią Tatianą Tchaban, a także z Sekretariatem Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Bałtyk.

W przypadku wyrażenia chęci partnerstwa wszelkie zapytania i zgłoszenia prosze kierować pod adres:

sekel@eurobalt.org.pl lub zuchowski@eurobalt.org.pl

Marcin Żuchowski

Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk

Dołączone pliki:Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk