Praca członków Stowarzyszenia

Praca członków Stowarzyszenia

          Mamy przyjemność poinformować, że członkowie naszego Stowarzyszenia zwiększają swoją aktywność. W najbliższym czasie odbędą sie następujące spotkania grup roboczych: w dniu 4 kwietnia br. w Dzierzgoniu spotkają się przedstawiciele naszych samorządów oraz podmiotów z branży turystycznej i kreatywnej. Celem jest zbudowanie wspólnego produktu turystycznego, spójnego z charakterem i odpowiadającego możliwościom i potrzebom gmin Dzierzgoń, Malbork, Mikołajki Pomorskie, Zalewo, Sztum, Rychliki. Warsztaty poprowadzi p. dr Piotr Geise specjalizujący się w zagadnieniach rozwoju oferty turystycznej. Kolejne spotkanie gmin z obszaru Pomorza planujemy na 13 kwietnia, odbędzie się ono w Pucku. To pierwsze spotkanie tej grupy i mamy nadzieję, że przyniesie ono efekty w postaci kolejnych wspólnych działań. Dla tych samorządów, które są zainteresowane techniczną stroną realizacji projektów z zewnętrznym dofinansowaniem proponujemy warsztaty w dniu 13 maja br., W trakcie tych warsztatów pracownicy Urzędu Miasta w Gdańsku podzielą się swoim doświadczeniem w realizacji projektów, zarówno w tym pozytywnym jak i negatywnym aspekcie.

Zapraszamy do współpracy

  


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk