Propozycja partnerstwa

Propozycja partnerstwa

Szanowni Państwo,

W imieniu naszego Stowarzyszenia prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją (propozycją Partnerstwa dot. i

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty w niej zawartej.

W przypadku wyrażenia chęci udziału w projekcie prześlemy dodatkowo załaczniki - wzór listu intencyjnego, formularz danych kontaktowych

Wszelkie zapytania i zgłoszenia prosze kierować pod adres:

sekel@eurobalt.org.pl lub zuchowski@eurobalt.org.pl

Szanowni Państwo

W imieniu naszego Stowarzyszenia prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją (propozycją Partnerstwa dot. inicjatywy w sprawie organizacji obozów sportowych letnich dla dzieci i turnieju piłki wodnej)

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty w niej zawartej.

W przypadku wyrażenia checi udziału w projekcie prześlemy dodatkowo załacznik - wzór listu intencyjnego

Wszelkie zapytania i zgłoszenia prosze kierować pod adres:

sekel@eurobalt.org.pl lub zuchowski@eurobalt.org.pl

Drodzy koledzy!

Zarząd NGO "Water Polo Club "Użgorod"(WPC" Użgorod ") prowadzi prace przygotowawcze projektu pod tytułem „Junior Dolphins - Water-polo stars (Młode Delfiny – nastoletnie gwiazdy piłki wodnej)" (ID # 21610539) zgodnie z projektem realizowanym w ramach programu Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. W kontekście niniejszej pracy pragniemy zwrócić się do Państwa z ofertą zastania partnerem w działaniach lub w przypadku pozytywnego odzewu możliwością pomocy w znalezieniu partnerów z krajów Czwórki Wyszehradzkiej (http://visegradfund.org/grants/standard-grants/).

Biorąc pod uwagę fakt, że projekt dotyczy badania i rozpowszechniania doświadczeń Grupy Wyszehradzkiej (V4) w aktywności  klubów piłki wodnej i zdając sobie sprawę z waszego wielkiego doświadczenia i zainteresowania w tej tematyce, postanowiliśmy zaoferować swoje usługi jako partnera w tym projekcie.

W przypadku waszego zainteresowania i wyrażenia chęci udziału w projekcie należy przygotować odpowiednie dokumenty partnerskie.

Są to:

  • kopie listów intencyjnych (patrz punkt 2.5)
  • kopie dokumentów identyfikacyjnych lub dokumentów rejestracyjnych aplikującego i partnerów w projekcie (patrz punkt 2.6)

2.5 Listy intencyjne - kserokopie lub skany wydruków.
Listy intencyjne są ważną częścią aplikacji. Stanowią one dowód zaangażowania partnerów w projekt oraz opisują ich poszczególne role w projekcie.

Dopuszczalne formy listów intencyjnych:

  • w formie kopii lub skanów wydruków dokumentów oryginalnych,
  • wydrukowane na papierze firmowym urzędowego (jeśli dotyczy)
  • podpisane przez ustawowego przedstawiciela partnera projektu
  • datowane nie wcześniej niż 3 miesiące przed datą  ostatecznego terminu składania wniosków

2.6 Dokumenty identyfikacyjne (ID) - fotokopie lub skany wydruków
Kopie dokumentów identyfikacyjnych potwierdzający legalny status prawny partnerów projektu. Dokumenty tożsamości wnioskodawców V4 przyjmowane są w oryginalnych językach;

Wpisy rejestru działalności można zwykle uzyskać od instytucji administracji państwowej - centralnych urzędów statystycznych, sądów okręgowych, ministerstwa spraw wewnetrznych, itp. - i nie mogą być starsze niż 3 miesiące. Poniższe linki mogą być wykorzystywane do exctracts dotyczących jednostek V4:

Jeśli partnerem projektu jest osoba fizyczna, wymagana jest kopia ważnego dowodu tożsamości (na przykład paszportu) służąca jako dokument tożsamości.
Znajdą państwo szablon listu intencyjnego w załączeniu.
Bylibyśmy wdzięczni, jeśli prześlą Państwo wymienioną listę powyżej wymienionych dokumentów (kolor skany kopi) tak szybko jak to możliwe, ponieważ termin składania wniosku mija 14 marca 2016.

Z góry dziękuję,

Zespół projektu

NGO "Water Polo Club "Użgorod"(WPC" Użgorod ")

Drogi Partnerze, Ponadto, prosimy o podanie następujących szczegółów, które musielibyśmy otrzymać do realizacji  projektu:

Dołączone pliki:Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk