Pracownik projektowy poszukiwany do Wspólnego Sekretariatu Programu Południowy Bałtyk w Gdańsku

Oferta pracy do Wspólnego Sekretariatu Programu Południowy Bałtyk w Gdańsku
 
Wspólny Sekretariat Programu Interreg Południowy Bałtyk  2014-2020 poszukuje kandydatów na stanowisko Project Officer w celu skompletowania zespołu osób pracujących w biurze w Gdańsku.

Sekretariat jest odpowiedzialny za zarządzanie bieżącą działalnością  Programu Południowy Bałtyk, zapewnia doradztwo dla wnioskodawców, organizuje zaproszenia do składania wniosków projektowych, ocenia złożone wnioski o dofinansowanie, monitoruje postęp działań w ramach realizowanych projektów i wspomaga władze decyzyjne Programu. Ma na celu szerzenie wiedzy o zaletach wynikających ze współpracy transgranicznej, Wspólny Sekretariat (JS)  ponadto koordynuje pracę Regionalnych Punktów Kontaktowych i zapewnia realizację Programu w ramach szeroko rozumianych działań promocyjnych, komunikacyjnych, rozpowszechniania i kapitalizacji.

Idealnym kandydatem byłby niezawodny, zaangażowany i otwarty Pracownik Projektowy (Project Officer), który by z entuzjazmem dołączył do małego dynamicznego zespołu pracującego w międzynarodowym środowisku. W zespole pracowników odpowiedzialnych za projekty, wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za 1 oś Priorytetową Programu, a tym samym za ocenę i monitorowanie projektów mających na celu wzmocnienie potencjału innowacyjnego i internacjonalizację MŚP poprzez współpracę transgraniczną. W związku z tym, dobra znajomość i doświadczenie zawodowe w obszarze polityki rozwoju MŚP będą uznane za wartość dodaną.

Szczegółowe informacje o naborze dostępne są w oficjalnym ogłoszeniu o naborze.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej :
 http://www.eurobalt.org/job-vacancy-at-south-baltic-programme-joint-secretariat/

 


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk