Energia ze źródeł odnawialnych w gminach

Energia ze źródeł odnawialnych w gminach

Szanowni Państwo,

W dniu 28 kwietnia br. odbyło się spotkanie przedstawicieli gmin członkowskich Stowarzyszenia z ekspertami z firmy Eco Team (Częstochowa) poświęcone możliwościom realizacji działań na rzecz ograniczania emisji CO2, energo-efektywności oraz wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych na terenie gmin. Poniżej załączyliśmy prezentację – ze względów technicznych jest podzielona na kilka części (mniejsze pliki). Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Po krótkiej dyskusji określono również kilka kierunków możliwych wspólnych projektów w tej dziedzinie. Wiemy już co interesuje nasze gminy członkowskie i w związku z tym będziemy teraz poszukiwać partnerów dla tych projektów. Mamy nadzieję, że uda się przygotować wnioski aplikacyjne w kolejnych konkursach programów Interreg, które będą mogły być realizowane w ramach obszarów priorytetowych związanych z energią odnawialną.

Sekretariat Stowarzyszenia

Dołączone pliki:


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk