Witamy na nowej stronie Eurobalt

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż możemy zaprezentować Państwu portal, który ma służyć rozwinięciu współpracy polsko-rosyjskiej. Przekazujemy  w Państwa ręce tę nową odsłonę serwisu transgranicznego Polska-Rosja Eurobalt.

 


Na stronie znajdziecie Państwo informacje dotyczące spraw związanych z kulturą, gospodarką, prawem, nie pominiemy aktualności z regionów przygranicznych. Na bieżąco będziemy informować o istotnych wydarzeniach, jakie mają związek z transgraniczną współpracą między Polską, a Rosją. Nie zabraknie wiadomości dotyczących wydarzeń artystycznych, festiwali, różnego rodzaju targów i wszelkich innych, które zainteresują Rosjan i Polaków. Zapoznacie się także z wieloma projektami, które są lub będą realizowane w ramach współpracy transgranicznej. 


Nasz portal to również baza wartościowych wskazówek zarówno dla turystów, jak i obywateli przekraczających granicę w innych celach, w tym biznesowych i ekonomicznych.  Będziemy poszerzać bazę informacji niezbędnych dla mieszkańców terenów przygranicznych. 


Każdy artykuł będzie oznaczony specjalną ikonką, dzięki czemu będziecie Państwo wiedzieć, skąd pochodzi dana informacja - z Polski, czy Rosji. Będziemy dążyć do tego, by każdy tekst pojawiał się równolegle w dwóch językach. 


Zapraszamy do korzystania ze strony, także czynnego, czyli dzielenia się z nami wiadomościami z Państwa regionów, które uznacie za wartościowe i ciekawe. Dla Waszej wygody stworzyliśmy specjalną skrzynkę, na którą możecie wysyłać informacje naszym redaktorom. 


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk