Zapraszamy do współpracy w dziedzinie kultury i sztuki - nowy projekt, nowe perspektywy!

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk otrzymało dofinansowanie z Programu Współpracy Transgranicznej Litwa-Polska-Rosja 2007-2013 na wdrażanie projektu CULART II przy współpracy z partnerami z Obwodu Kaliningradzkiego i Litwy. Obecnie kończymy podpisywanie formalnych dokumentów.

 

Celem nadrzędnym projektu jest rozwój potencjału społecznego poprzez doskonalenie możliwości edukacyjnych. Projekt skierowany jest do menadżerów kultury (teatrów, filharmonii, organizacji pozarządowych działających w dziedzinie kultury, centrów kultury, bibliotek, muzeów i instytucji edukacyjnych) i specjalistów z dziedziny kultury i sztuki z terenu Gmin Członkowskich naszego Stowarzyszenia i krajów partnerskich. Projekt rozpocznie się jeszcze latem tego roku i będzie realizowany przez 24 miesiące. Dla uczestników przygotowano bardzo ciekawe i pożyteczne działania. Ciekawy program zajęć i perspektywa rozwoju przyszłej współpracy z instytucjami krajów partnerskich to propozycja dla osób z terenu naszych gmin członkowskich. Dużą uwagę skupiono na korzyściach bezpośrednich po realizacji projektu. Liczymy, że do połowy września br. prześlemy wszystkim naszym stowarzyszonym samorządom informację na temat szczegółowego przebiegu działań, jednocześnie będzie to zaproszenie Państwa do współtworzenia sukcesu tego projektu. Liczymy na Państwa zaangażowanie.


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Czerwiec 2021
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk