Członkowie

Dania / Denmark      Regional Municipality of Bornholm
Mr Niels Chresten Andersen
Ullasvej 23
DK-3700 Bornholm
 Denmark

Tel. +45 5692 1303
Fax. +45 5692 1301
e-mail: Niels.Chresten.Andersen@brk.dk
http://www.brk.dk, http://www.bornholm-eu.dk


Litwa / Lithuania     Association of Klaipeda County Communes
Mr Valdas Puckorius
 
Danes g. 17
LT - 5800 Klaipeda
 Lithuania

Tel. +370 620 13490
e-mail: v.puckorius@gmail.com


Polska / Poland     Stowarzyszenie Gmin RP Euroregionu Bałtyk
Ms Agata Nazar
ul. Stary Rynek 25
82-300 Elbląg
 Poland

Tel. +48 55 237 47 20
Fax. +48 55 237 47 26
e-mail: sekel@eurobalt.org.pl

Polska / Poland      Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
Ms Krystyna Wróbelwska, Ms Joanna Woźniak
ul. Okopowa 21/27
80-810 Gdansk
 Poland

Tel. +48 58 32 61 710
Fax. +48 58 32 61 704
e-mail: k.wroblewska@woj-pomorskie.pl , J.Wozniak@pomorskie.eu


Polska / Poland      Urząd Warszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Ms Wioletta Sokół , Mr Piotr Zwolak
ul. Emielii Plater 1
10-562 Olsztyn
 Poland

Tel. + 48 89 523 27 39
Fax. + 48 89 534 00 19
e-mail: w.sokol@warmia.mazury.pl , piotr.zwolak@warmia.mazury.pl

  

Rosja / Russia    

Agency for International Affairs and Inter-regional Cooperation of the Kaliningrad Region
Ms Elena Lebedeva
Donskovo 1
236007 Kaliningrad
 Russia

Tel. +7 4012 599 089
Fax. +7 4012 599 084
e-mail: 
e.lebedeva@gov39.ru


Szwecja / Sweden     The Regional Council of Southern Sm?land

Ms Therese Magnusson
Videum P.G. Vejdes Väg 15
S-352 33 Vaxjo
Sweden

Tel. +46 470 72 47 52
Fax. +46 470 256 08
e-mail: 
therese.magnusson@rfss.se


Szwecja / Sweden      The Regional Council of Blekinge Region

Mr Peter Ratcovich
Ronnebygatan 2
SE-371 32 Karlskrona
Sweden

Tel. +46 455 30 50 22
Fax. +46 455 30 50 10
e-mail: peter.ratcovich@regionblekinge.se


Szwecja / Sweden      The Regional Council of Kalmar Region

Mr Jan Martinsson
Nygatan 34
SE-391 27 Kalmar
Sweden

Tel. +46 480 44 87 95

e-mail: Jan.Martinsson@rfkl.se 


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Wrzesień 2017
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 1
2
3
4
5
6
7
8

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk