Zaproszenie na szkolenie

Zaproszenie na szkolenie

Szanowni Państwo,
Zapraszamy serdecznie do udziału w pierwszym z serii 4 szkoleń dedykowanych pomorskim organizacjom pozarządowym, które planujemy w ramach naszego projektu ENGAGE! realizowanego w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. 

Spotkanie odbędzie się w dniu 28 września 2021 w Gdańsku Wrzeszczu, w godzinach 9.00-15.00. Planujemy je w formacie LIVE.

Wspólnie porozmawiamy o Waszych planach na rozpoczęcie i rozwijanie współpracy międzynarodowej;
odpowiemy na pytanie „Jak zacząć”;
podpowiemy, gdzie szukać partnerów;
wskażemy możliwe źródła finansowania dla Waszych pomysłów;
na konkretnych przykładach podpowiemy jakie działania możliwe są w ramach dostępnych środków finansowych;
opowiemy o rozpoczynających się naborach na nowe projekty w programach Interreg Południowy Bałtyk, Interreg Region Morza Bałtyckiego, granty Instytutu Szwedzkiego, EEA czy Erasmus+.
Zapisz się już dziś i dołącz do nas! Rejestracja do 26.09.2021 pod tym linkiem: https://forms.gle/RSFYFoDjCynptFyY8, liczba miejsc jest ograniczona.

BISER oraz Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk – czyli polscy partnerzy projektu ENGAGE rozpoczynają też działanie Biura Porad Współpracy Międzynarodowej. Zachęcamy organizacje 3 sektora do zgłaszania się do nas już od września 2021 po konkretne wskazówki dotyczące Waszych planów rozwoju międzynarodowego organizacji. Przygotujemy też dla Was już wkrótce materiały informacyjne, które – mamy nadzieję – pomogą Wam uporządkować Wasza wiedze nt. współpracy bałtyckiej, grantów EOG, Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego, Celów Zrównoważonego Rozwoju i unijnej polityki Zielonego Ładu, czyli wszystkich dokumentów i polityk niezbędnych do rywalizowania działań międzynarodowych w Regionie Morza Bałtyckiego.

Nasze spotkanie 28.09.2021 to tylko pierwszy krok!

Zapraszamy!


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Wrzesień 2021
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 1 2 3
4
5
6
7
8
9
10

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk