Wizyta studyjna samorządowców z Rosji

W dniach 3 – 7 lutego nasze Stowarzyszenie organizuje po raz kolejny wizytę studyjną dla przedstawicieli lokalnych samorządów z obwodu kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej.  Tym razem tematem wizyty jest zarządzanie odpadami. Z uwagi na wprowadzaną reformę dotyczącą odpadów po stronie rosyjskiej, naszych gości interesują sposoby i metody pracy jakie nasze samorządy wykorzystują w zakresie zbiórki, sortowania, transportu odpadów komunalnych. Wizyta odbędzie się na terenie naszych gmin członkowskich: Górowa Iławeckiego, Elbląga, Gdańska, Gdyni, Iławy, Nidzicy, Olsztyna i zakończy się w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Spytkowie (k/Giżycka). Weźmie w niej udział 24 przedstawicieli lokalnych samorządów oraz administracji regionalnej obwodu kaliningradzkiego.


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Luty 2020
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 1
2
3
4
5
6
7
8

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk