CTCC - Zaproszenie na bezpłatne szkolenie w Szczecinie

CTCC - Zaproszenie na bezpłatne szkolenie w Szczecinie

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją działań w ramach międzynarodowego projektu CTCC- CREATIVE TRADITIONAL COMPANIES COOPERATION (WSPÓŁPRACA PRZEDSIĘBIORSTW TRADYCYJNYCH I KREATYWNYCH) realizowanego z funduszy unijnych wraz z partnerami z Litwy, Szwecji, Niemiec, Danii i Polski zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców z sektora MŚP z województwa Warmińsko - Mazurskiego do udziału w projekcie. Jego celem jest wzmocnienie współpracy między sektorem przemysłu kreatywnego i tradycyjnego w następujących branżach:

Branża sektora tradycyjnego:
- transport morski
- turystyka morska
- energie odnawialne
Branża sektora kreatywnego:
- projektowanie/wzornictwo
- architektura
- reklama
- IT i przemysł gier komputerowych

Zaplanowane są fizyczne szkolenia, gdzie pierwsze z nich odbędzie się w Polsce (w Szczecinie 9-11.10.2018 r.), tylko dla polskich przedsiębiorców. Następne spotkania odbędą się w 2019 r. już wraz z przedsiębiorcami z pozostałych państw biorących udział w projekcie.

Przygotowany został kurs online dla uczestników projektów wprowadzający do tematyki warsztatów, które między innymi odbędą się w Szczecinie.

Koszty transportu i zakwaterowania podczas szkoleń fizycznych zostaną pokryte przez Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, a jedynym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego.

W załączniku znajduje się wstępny harmonogram warsztatów w Szczecinie jeżeli będzie Pan zainteresowany udziałem w szkoleniu, bądź chciał uzyskać więcej informacji to proszę o kontakt.

paulina.lieder@euroregionbaltic.eu
 

Dołączone pliki:
Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Lipiec 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 1 2 3 4
5
6
7
8
9
10
11

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk