Gra miejska ulicami Gdańska

Gra miejska ulicami Gdańska

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością informujemy, że wystartowała Gra Miejska ulicami Gdańska przygotowana przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Gdańsk.

W związku z powyższym zapraszamy do udziału.
 

Wystartowała Gra Miejska

Ślady Unii Europejskiej w Gdańsku, podstawowe informacje o historii Zjednoczonej Europy i dobra zabawa to cele gry miejskiej, która ruszyła w Gdańsku.

23 sierpnia wystartowała gra miejska organizowana przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Gdańsk na obszarze gdańskiego Śródmieścia. Temat przewodni pod hasłem „Gdańsk w Europie, Europa w Gdańsku” to nowoczesne przedstawienie mieszkańcom Gdańska i odwiedzjącym turystom podstawowych informacji związanych z Unią Europejską dzięki wyjątkowemu spacerowi gdańskimi ulicami.

20 ZAGADEK I MNÓSTWO DOBREJ ZABAWY

Celem Gry jest popularyzacja wartości Unii Europejskiej, zapoznanie mieszkańców i turystów z podstawowymi informacjami na jej temat oraz dobra zabawa.

Gra toczy się wokół 20 wybranych miejsc – kamienic, bram, mostów, targów, muzeów, instalacji artystycznych – oraz postaci, charakterystycznych dla Gdańska. Na trasie gracze spotkają m.in. Heweliusza.

Start mieści się w Punkcie Informacji Europejskiej Europe Direct - Gdańsk przy ul. Jaśkowa Dolina 7, gdzie gracze otrzymują wydrukowaną mapkę z oznaczonymi miejscami. W każdym miejscu na graczy czeka zadanie, a po rozwiązaniu wszystkich 20 zagadek - wyjątkowa nagroda.

Mapki można odebrać w naszej siedzibie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

Gra Miejska organizowana jest przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Gdańsk.

LINK DO INFORMACJI O GRZE:

http://www.europedirect-gdansk.morena.org.pl/wystartowala-gra-miejska-ulicami-gdanska/


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZEŃ

Zobacz listę wydarzeń związanych z działaniem naszego stowarzyszenia.

Przejdź na podstronę ze szczegółowymi informacjami. »
Październik 2021
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1
2
3
4
5
6
7

NEWSLETTER

MSZ
Strona została utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - współpraca z Obwodem Kaliningradzkim" współfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Współpraca

Strona wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Bałtyk